You are currently viewing Wywoływanie zdjęć zrobionych smartfonem

Wywoływanie zdjęć zrobionych smartfonem

Czy przed wywołaniem zdjęć przenosisz je z telefonu do komputera? Jeśli tak – pragniemy Cię poinformować, że jest to w większości przypadków zbędna praktyka.

Kiedy przenosić zdjęcia z telefonu do komputera?

Nasza aplikacja bardzo dobrze radzi sobie z urządzeniami mobilnymi – możemy tak jak na komputerze przejść przez proces dodawania zdjęć, kadrowania aż po zamówienie. Ale kiedy warto przenosić zdjęcia do komputera?

Jakość połączenia internetowego

Jeśli jesteśmy w miejscu, gdzie sieć telefoniczna nie jest najwyższej jakości i niewspierane są najnowsze transmisje danych — przesyłanie kilku/kilkunastu zdjęć wykonanych naszym smartfonem może zająć chwilę czasu — a w tym czasie może zdarzyć się, że połączenie się zerwie. Tym samym nasza praca w dodawanie i kadrowanie zdjęć pójdzie na marnę.

Ilość zdjęć

Smartfony pomimo coraz większej ilości ramu i szybkości procesora również czasami są zawodne – i jeśli nawet posiadamy super połączenie internetowe to przy dużej ilości zdjęć np. 100, 200, 500 – nie zawsze może skończyć się powodzeniem przesyłanie.

Kadrowanie zdjęć

Jeśli zdecydujemy się wywołać większą ilość zdjęć i przy tym jeszcze je poprawić / kadrować — na pewno wygodniej będzie skorzystać z komputera! Na telefonie również się da oczywiście.

Kopia zapasowa

Jeśli kopiujemy zdjęcia z telefonu do komputera — otrzymujemy tym samym dodatkową kopię zapasową naszych cennych fotografii.

Kiedy nie warto przenosić?

Jeśli żyjesz w ciągłym tempie i potrzebujesz szybko zamówić odbitki zdjęć – poprostu skorzystaj z aplikacji i zamów bez przenoszenia link poniżej:

https://lab-net.pl/przeslij-zdjecia/