Blog

 • 05/03/2021
  Zdjęcie XXL jako prezent

  Bliska Ci osoba ma niedługo urodziny lub będzie świętować ważną rocznicę, a Ty nie masz pomysłu na prezent, lecz mimo to nie chcesz iść na skróty w postaci niespecjalnie oryginalnych rozwiązań jak książki lub gotowe zestawy kosmetyków? Podaruj zdjęcie w formacie XXL! Może to być fotografia uwieczniająca ważne chwile Waszej znajomości, które następnie zawiśnie na ścianie, albo też cała sesja fotograficzna. To jednak tylko jedna z wielu możliwości, jakie oferują ekstra duże odbitki!

  Dowiedz się więcej
 • 05/03/2021
  Efekt Polaroida na zdjęciu cyfrowym - jak osiągnąć i do czego wykorzystać

  Kilka lat temu media społecznościowe na nowo pokochały nie tylko fotografię analogową, lecz także fotografię błyskawiczną, której najsłynniejszym przedstawicielem były dawniej aparaty Polaroid. Zdjęcia, które wykonujemy przeznaczonymi do nich aparatami, nie zawsze są co prawda najwyższej jakości, lecz przede wszystkim przedstawiają wielką wartość sentymentalną – znacznie większą niż zwykły plik przechowywany w pamięci telefonu lub komputera.Co więcej, nawet to, co dla niektórych może być mankamentem – rozmazane postaci, ziarnisty obraz – jest w istocie bardzo efektownym zabiegiem podkreślającym „retro” naturę naszego zdjęcia!

  Dowiedz się więcej
 • 21/01/2021
  Fotoprezenty na wieczór kawalerski

  Zazwyczaj jest tak, że uczestnicy wieczoru kawalerskiego niewiele pamiętają jego dokładny przebieg. Czasami prawdopodobnie nawet wolą, żeby tak zostało. Prezenty, które mężczyźni wręczają z tej okazji swoim znajomym, są różne – może to być partia paintballa lub spontaniczny wyjazd nad morze i weekend w domku letniskowym. Takie prezenty mają jednak to do siebie, że są one jednorazowe i nie zawsze zostają po nich naprawdę wartościowe pamiątki. Dlatego warto też postawić na inne, bardziej trwałe rodzaje wręczanych prezentów, żeby można było wspominać wieczór kawalerski także wiele lat później. Poniżej podajemy inspiracje, jakimi można się zasugerować.

  Dowiedz się więcej