Historia firmy


Działalność fotograficzną rozpoczęliśmy 1 pażdziernika 1989 roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzimy ją na terenie Słupska w dwóch punktach. Zakład produkcyjny, w którym realizujemy zlecenia głównie internetowe mieści się na ul. Dwernickiego 23. Salon firmowy prowadzimy natomiast w Galerii Podkowa na ul. Starzyńskiego 6-7. Pracujemy na najnowocześniejszych i najnowszych minilabach cyfrowych na rynku fotograficznym. Do dyspozycji mamy niezawodną i jednocześnie kultową AGFA d-lab 2 PLUS 400 DPI, Noritsu 3311 oraz suchy lab EPSON DX700. Naszym najnowszym nabytkiem jest drukarka wielkoformatowa CANON imagePROGRAF PRO-4000 z systemem 12 kolorowym zapewniająca niesamowitą jakość wydruków zarówno fotografii jak i grafik w rozmiarach nawet 100 cm x 300 cm na różnych podłożach do drukowania.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz oczywiście wyposażeniu zaplecza technicznego, mogliśmy ująć w swojej ofercie tak atrakcyjne możliwości, jak np. fotoksiążki, wizytówki, kalendarze ze zdjęciami wybranymi przez naszych klientów, czy plakaty. Dzięki wdrożeniu odpowiedniej jakości łańcucha dostaw, za pomocą współpracy z firmą FedEx, możemy oferować swoje produkty na terenie takich miast, jak: Warszawa, Trójmiasto, Szczecin, Słupsk, Gdańsk, Kraków, Koszalin, Katowice, Poznań oraz Słupsk. Nasi klienci doceniają to, że jesteśmy fachowcami w swojej branży i chętnie obdarzają nas swoim zaufaniem, polecając nas swoim najbliższym i znajomym.

W trosce o naszych obecnych i przyszłych klientów stale unowocześniamy naszą infrastrukturę informatyczną. Obecnie udostępniamy Wam systemy realizacji zamówień za pomocą bezpłatnych aplikacji pracujących w środowisku windows oraz nasza zupełna nowość system składania zleceń bezpośrednio na naszej firmowej stronie, która dostosowana jest również do pracy na telefonie. Umożliwia to więc łatwe zamawianie i wywołwanie zdjęć prosto z telefonu.

Nadal jednak możecie nas Państwo również odwiedzać i składać zlecenia bezpośrednio w sklepach na terenie miasta. Zapraszamy serdecznie.