Zdjęcie XXL jako prezent

Bliska Ci osoba ma niedługo urodziny lub będzie świętować ważną rocznicę, a Ty nie masz pomysłu na prezent, lecz mimo to nie chcesz iść na skróty w postaci niespecjalnie oryginalnych rozwiązań jak książki lub gotowe zestawy kosmetyków? Podaruj zdjęcie w formacie XXL! Może to być fotografia uwieczniająca ważne chwile Waszej znajomości, które następnie zawiśnie na ścianie, albo też cała sesja fotograficzna. To jednak tylko jedna z wielu możliwości, jakie oferują ekstra duże odbitki!

 

Udekoruj dom swoimi zdjęciami
Jeśli właśnie urządzasz swoje mieszkanie lub planujesz odświeżyć pokój i myślisz nad powieszeniem na ścianach jakiegoś obrazu lub plakatu, nie musisz ograniczać się do wyboru grafiki fotografii, które znajdziesz w sklepach. Postaw na swoje własne fotografie! Możesz przecież powiesić na ścianie ulubioną fotografię z wakacji, podróży poślubnej lub spontanicznego wyjazdu ze znajomymi – wybór ogranicza tylko Twoja wyobraźnia!

 

Możesz także skomponować piękny kalendarz złożony ze zdjęć w formacie XXL. Opowiedz kalendarzem historię lub zbierz kolekcję najwspanialszych wspólnych wspomnień! Pokaż rodzinie, jak dorastały dzieci lub wnuki, a znajomym podaruj wybór fotografii z wyjazdów, które najbardziej zapadły Wam w pamięć.

 

Wypełnij zdjęciami przestrzeń biurową
Zdjęcia XXL możesz także wykorzystać jako bardziej „profesjonalny” prezent dla siebie lub współpracowników. Fotografia formatu XXL sprawdzi się świetnie jako plakat informacyjny lub podsumowujący ważny projekt. Mogą być też na niej uwiecznione przełomowe punkty w karierze jak podpisanie lukratywnego kontraktu czy też przeprowadzka do nowej, większej siedziby. Format XXL sprawi,że całość będzie doskonale widoczna również z daleka, podczas gdy nasz sprzęt zadba o to, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół na fotografii był doskonale wyraźny, a całość znakomicie się prezentowała na papierze.

 

Zaprojektuj i zamów prezent bez wychodzenia z domu
Nie musisz specjalnie udawać się do fotografa, a następnie dokładnie wyjaśniać, jak ma wyglądać wymyślony przez Ciebie prezent. Wszystko załatwisz online za pomocą naszych intuicyjnych programów do edycji.