Fotoprezenty na wieczór panieński – inspiracje

Dawniej wiło się wianki w domu panny młodej, plotło rózgi oraz piekło ciasta na dzień przed ślubem. Obecne wieczory panieńskie wyglądają jednak zdecydowanie inaczej! Dostępnych opcji jest naprawdę wiele. Świadkowa może zorganizować wspólny wypad do spa, oryginalną domówkę albo wycieczkę do domku nad morzem, a to zaledwie wierzchołek góry lodowej!

Jednak bez względu na to, jakie przyjęcie wspólnie planujecie, warto pamiętać o tym, aby wręczyć pannie młodej prezent, który nie tylko będzie trwały, lecz z czasem zyska także wielką wartość sentymentalną. Do tego zaś doskonale nadadzą się wspólne fotografie!

 

Fotoprezenty na wieczór panieński

Znacie się z panną młodą nie od dziś i z całą pewnością macie wiele wspólnych zdjęć. Niektóre są udane, inne trochę mniej, lecz z pewnością prawie każda fotografia łączy się z jakimś wyjątkowym wspomnieniem. Jako prezent sprawdzą się choćby zdjęcia z jednego z pierwszych wspólnych wyjazdów albo kronika spontanicznego wypadu na miasto – tylko wyobraźnia Was ogranicza! Wykorzystajcie wspólne fotografie i skomponujcie z nich wyjątkowy album, który wręczycie pannie młodej podczas wieczoru panieńskiego. Jak je wywołać? Nic prostszego! Wystarczy przesłać zdjęcia za pośrednictwem strony internetowej, a następnie wybrać dokładne wymiary albumu oraz szablon i odebrać gotowy prezent!

 

Oferujemy odbitki w formatach od 10x15 do 20x30, drukowane na papierze matowym. Każde zdjęcie możesz także opisać – dzięki temu nawet po latach nie zapomnicie, gdzie je zrobiłyście i jaka jest jego historia.

 

Fotokalendarze oraz wyjątkowe kubki

Możecie także przygotować specjalną niespodziankę w postaci kalendarza, który wręczycie podczas wieczoru panieńskiego! Może się on składać zarówno z Waszych wspólnych zdjęć jak i z takich, które przedstawiają pannę młodą wraz z jej wybrankiem (tutaj zdecydowanie przyda się pomoc pana młodego!). Wiecie, kiedy odbędzie się ślub? Zamawiając kalendarz na stronie internetowej, możecie również zaznaczyć, od jakiego miesiąca ma się on zaczynać. W ten sposób będzie on pięknie odliczał czas do pierwszej rocznicy ślubu! Na wieczór panieński sprawdzi się także prezent w postaci drobnego upominku. Kubek z ulubionym cytatem albo wspólnym zdjęciem będzie pasować jak ulał.

 

Nie zwlekaj i jeszcze dziś wyślij do wywołania Wasze wspólne zdjęcia!