Fotoprezenty na wieczór kawalerski

Zazwyczaj jest tak, że uczestnicy wieczoru kawalerskiego niewiele pamiętają jego dokładny przebieg. Czasami prawdopodobnie nawet wolą, żeby tak zostało. Prezenty, które mężczyźni wręczają z tej okazji swoim znajomym, są różne – może to być partia paintballa lub spontaniczny wyjazd nad morze i weekend w domku letniskowym. Takie prezenty mają jednak to do siebie, że są one jednorazowe i nie zawsze zostają po nich naprawdę wartościowe pamiątki. Dlatego warto też postawić na inne, bardziej trwałe rodzaje wręczanych prezentów, żeby można było wspominać wieczór kawalerski także wiele lat później. Poniżej podajemy inspiracje, jakimi można się zasugerować.

 

Pokażcie panu młodemu, co łączy Was wszystkich

Wspólne wyprawy, dzikie imprezy na studiach albo koncerty, po których mieliście zakwasy przez tydzień? Wybierzcie najlepsze zdjęcia z Waszych dawnych wypadów i ułóżcie z nich wyjątkowy foto kalendarz! Pokażcie przyszłemu panu młodemu, jak kształtowała się Wasza przyjaźń oraz jak Wy sami zmienialiście się na przestrzeni lat. Na naszej stronie internetowej możecie sami zaprojektować wygląd kalendarza oraz wybrać jego rozmiar.

 

Wiecie, że ślub jest planowany na maj? Oferujemy Wam możliwość stworzenia kalendarza, który będzie zaczynał się właśnie wtedy! W ten sposób oferowany przez Was prezent odmierzy zarazem czas od wieczoru kawalerskiego do pierwszej rocznicy ślubu.

 

Albumy oraz kubki na wieczór kawalerski

Może wolicie pójść w klasykę i wręczyć panu młodemu prywatny album ze zdjęciami jak za dawnych lat? Wykonujemy albumy ze zdjęciami w formatach od 10x15 do 20x30. Nasi klienci mają do dyspozycji blisko setkę szablonów do wyboru, z których mogą wykonać idealny foto-album. Do tego fotografie można opisać, dorzucając pamiętne cytaty oraz krótką informację, gdzie dane zdjęcie było zrobione. Całość drukujemy na wysokiej jakości papierze matowym.

 

W każdy kolejny dzień – a szczególnie po wieczorze kawalerskim – przyda się kubek mocnej, czarnej kawy, żeby postawić wszystkich na nogi. Wykonujemy również nadruki na kubki – nanosimy taki obraz przysłany przez Klienta, zatem ogranicza Was jedynie wyobraźnia! Proponujemy różne fasony oraz wypełnienia kolorystyczne oferowanych kubków.